Basın

23 Mart 2015 Oynadığı başarılı maçların ardından Futsal yarı finallerine yükselen Çan Şehit Engin Eker Ortaokulu’nun Yıldız Erkek Futsal Takımı, ilçedeki destekçilerine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Oynadığı başarılı maçların ardından Futsal yarı finallerine yükselen Çan Şehit Engin Eker Ortaokulu’nun Yıldız Erkek Futsal Takımı, ilçedeki destekçilerine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.


Yıldız futsalcılar, Çanakkale’de yapılan İl Şampiyonasında birinci olduktan sonra Edirne’de yapılan Grup müsabakalarında da birinci olarak Çanakkale’yi Denizli’de yapılacak olan Türkiye Yarı Finallerinde temsil etmeye hak kazandı. Başarılı futsalcılar, Edirne’deki başarılarından sonra ve Denizli yolculuğu öncesinde en büyük destekçileri olan Kalenakliyat Genel Müdürü Ahmet Sert’i ziyaret ettiler. Ziyarete Şehit Engin Eker Ortaokulu Müdürü Ali Güleç, öğretmenler Mustafa Gezek ve Ali Yanaş ile Yıldız Futsal Takımında yer alan öğrenciler katıldı. Okul Müdürü Güleç, öğretmenler ve öğrenciler, kendilerine destek sağladıkları için Ahmet Sert’e teşekkür ederek, Denizli’de yapılacak Yıldız Erkekler Futsal Türkiye Yarı Final müsabakalarında da Çanakkale’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini ve Çan’a derece ile dönmek istediklerini söylediler. Genel Müdür Sert, futsal takımı öğrencilerine çeşitli hediyeler vererek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sert, “Sportif faaliyetlerde İlimiz ve İlçemizi çeşitli İllerde tanıtmak, onur ve gurur verici bir durum. Ben öncelikle sizleri yetiştiren öğretmenlerinizi, destekleriyle her zaman yanınızda bulunan ailelerinizi ve okul idarecilerinizi gönülden kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Bizler her zaman sizin yanınızdayız” dedi.