Neden Kale Nakliyat

Sizin için kara, deniz ve demiryolunu birleştiren tek yol.

Ulusal ve uluslararası taşımacılık hizmetini kara, demir ve denizyolu ile birleştirerek;
Hep daha ileride olmanız için çalışıyoruz.

Kale Grubu Şirketleri'nin artan üretim hacmi ile birlikte ortaya çıkan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak üzere 1974  yılında sektöre giren Kalenakliyat, günümüzde 300 araçlık karayolu filosu, 65 adet yük vagonu,1 adet Ro-Ro ve 2 adet kuruyük gemisi ile çağdaş bir anlayışla lojistik ve taşımacılık hizmeti, 72.500 m2 açık ve kapalı alanlarında çeşitli ürün grupları için depolama hizmeti vermektedir.

“Rekabetçi ve yenilikçi lojistik hizmetlerimizle müşterilerimizin tedarik zincirine değer katmak” misyonu ile hizmet sunan Kalenakliyat,  tüm süreçlerini gözden geçirip Kalite Standartlarına uygun yapılandırarak, 2009 yılı Ekim ayında Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazanmıştır. Gözden geçirme tetkikleri ile belgesinin devamlılığını sağlamaktadır.

Kalenakliyat kaliteli hizmet üretmek bilinci ile faaliyetlerini sürekli geliştirerek ve müşteri odaklı olarak sürdürme gayretindedir.

Kalite Politikamız;

Şirketimizdeki tüm faaliyetlerimizi;

Müşteri memnuniyetini ve rekabet avantajını baz alarak, güçlü kurum kültürü ve şirket yapımız ile, doğru zamanda, doğru yerde müşteri ve çalışan beklentilerine uygun şekilde, teknoloji ve yeniliklerden yararlanarak, topluma ve çevreye saygılı davranarak, yasalara, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyarak sürekli gelişmeyi ilke edinen kalite standardı bilinci ile gerçekleştirmektir.